פריטת שיקים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

צרו עימנו קשר

פריטת צקים

  אחד האתגרים שמלווים בעלי עסקים ולעיתים גם אנשים פרטיים, היא קבלת תשלומים דחויים בעוד

קרא עוד »

הכסף שלכם שווה הרבה! טפלו בו אצל אנשי מקצועי ראויים!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
073-3753318

שימוש בצ'קים מקנה לאדם שרושם את הצ'ק לפעול בכמה דרכים אשר מקנות לו "מרווח נשימה" על ידי רישום תאריך הצק למועד דחוי, חלוקת צ'קים בצורה המתאימה ליכולות הכלכליות, הסבת צקים לשם תשלומים שונים, כמו גם מתן בטחונות ותשלומים מוקדמים בעת הצורך.

פריטת צקים מסחריים

בשל היתרונות והיכולת לבצע תשלומים גמישים באמצעות צ'ק, רבים מהאנשים הפרטיים, החברות ובעלי העסקים אשר מוצאים עצמם בכל חודש עוסקים בהפקדת שיקים דחויים למשמורת בבנק, עד מועד הפירעון שנכתב על גבי הצ'ק, כמו גם שהם מתמודדים עם תשלומים דחויים שמסבכים את חייהם ולא מאפשרים להם לנהל את העסק או את חשבון הבנק בצורה יעילה. בשל כך רבים פונים לקבלת שירות פריטת שיקים שתפקידו לסייע בעת קבלת שיק דחוי.

פריטת שיקים – מה זה אומר ולמי זה מתאים?

בכל הנוגע למושג 'פריטת שיקים', רבים חושבים כי ניכיון שיקים (שזהו שמה השני של הפעולה), שייך למחוזות שאינם לגיטימיים, שאינם חוקיים, כמו גם  שישנה אסוציאציה לשוק אפור.

ואכן ישנם כיום גורמים אשר עוסקים בפדיון מוקדם של שיקים, הלוואות ופעולות כספיות  המתבצעות בצורה לא מסודרת או חוקית.

עם זאת לצד גורמים אלה, קיימות חברות חוץ בנקאיות וחברות פיננסיות אשר כן פועלות בצורה חוקית ולגיטימית, תוך מתן שלל מוצרים פיננסים ושירותים חוקיים שיכולים לסייע לרבים מהאנשים הפרטיים ובעלי העסקים, להתנהל נכון יותר.

פריטת שיקים – הכל על ביצוע הפעולה

לגבי אופן הפעולה והדרך בה היא מתבצעת, חשוב להבין כי פריטת צק הוא בעצם פדיון מוקדם של סכומים דחויים שניתנו לבעלי עסקים ולאנשים פרטיים, בעוד שבעל העסק: הלוא הוא הלקוח של חברת הפיננסיים – זקוק לסכום הכסף שהוסב לו בצורה מידית, לכן הוא פונה אל אותן חברות שיכולות להעניק לו פדיון מוקדם של הצ'ק תוך גביית עמלה או גביית אחוז מסוים על הפעולה.

מדוע שמישהו יעשה את זה?

זה נכון, זה נראה מעט מוזר שחברות פיננסיות יסתכנו בפירעון של צ'קים מאנשים שהן לא מכירות, ובכל זאת לחברות מסוג זה משתלם לבצע את הפעולה, תוך שהן קובעות את גובה העמלה שייגבו מהלקוח על פירעון הצק, גם לפי בחינת השיקים והאמינות שלהם, לפי סוג הבנק, שם החשבון, כמו גם שאנשי מקצוע המומחים בתחום: יבצעו את כל הבירורים על מנת לאמוד את אמינות הצ'ק וזאת לפני שהם יאפשרו את השירות ללקוחות עסקיים או פרטיים.

מדוע כדאי להיעזר בשירות פריטת צ'קים?

כאשר אתם מקבלים מספר צקים  דחויים או אם יש לכם ביד שיק על סכום גבוה שאתם חייבים לפדות בהקדם: אתם מחפשים את החברה או את הגוף המתאים שיוכל לסייע לכם לבצע ניכיון ציקים מסחריים  מוקדם. סיוע של חברות לגיטימיות ומקצועיות יעזור לכם בכמה וכמה אופנים ביניהם:

פדיון מוקדם  – חברות לפריטת צ'קים יסייעו לכם לקבל את סכום הכסף שנרשם על גבי הצ'ק תוך 24 שעות, במהירות ובטיפול קצר.

בדיקת הצ'ק – חברות מקצועיות העוסקות בתחום הפיננסיים יודעות לבצע את כל הבדיקות לווידוא כי הצק אמין וכי יש לו כיסוי. בשל כך תוכלו גם אתם לפעול במידה ואין כיסוי לשיק, וזאת דרך הצינורות המקובלים.

משלוח מהיר – כאשר אתם נעזרים בחברות חוץ בנקאיות, אתם יכולים ליהנות ממשלוח של כסף מזומן עד הבית.

קבלת כסף מזומן – בזמן ששיקים הנפדים בחשבון הבנק מגיעים היישר לחשבון העובר ושב, פריטת שיקים באופן מקצועי תקנה לכם כסף מזומן שאינו נעלם במינוס, אלא מגיע אליכם במהירות.

פריטת שיקים

 

לסיכום, פריטת שיקים היא פעולה שחשוב לבצע אם קיבלתם שיקים בסכומים גבוהים שלא ניתן לפדות מיד, תוך יכולת ליהנות משלל יתרונות בעת ביצוע הפעולה.

 

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
073-3753318

פיננס פרו ניקיון צ'קים
פיננס פרו ניקיון צ'קים

חברתינו חרטה על דגלה את המטרה לעזור לעסקים הסובלים מצוואר בקבוק כספי, דחיית תשלומים מידי חודש ועבודה עם ספקים בשיטת שוטף+. בעזרתנו, אתם יכולים לנכות את הצ'ק שלכם ולקבל כסף מוזמן ביד ומיד!חשוב לדעת כי על מנת לבחור חברה טובה שעוסקת בתחום, יש לבחור רק חברה לגיטימית הרשומה ברשם החברות ויכולה לאפשר את ניכיון הצ'ק בצורה חוקית תוך גביית ריביות הגיוניות המקובלות בשוק הפיננסיים.

יש לכם צ'ק שברצונכם לנכות? בואו לקבל מזומן עוד היום!

חברת Finance-pro היא מהמובילות בישראל במתן שירותים פיננסים לעסקים כבר מעל 25 שנה ואחת החברות היציבות והאמינות ביותר בתחום. אנו מציעים מגוון פתרונות ועובדים עם מעל ל-5,000 עסקים בישראל. כאשר תבחרו בנו לניכיון צ'קים, מימון או הלוואות אשראי חוץ בנקאיות, תהיו בטוחים שתקבלו לאורך כל הדרך, יחס חם, שירות אישי ומקצועיות שאין שניה לה!

אז למה אתם מחכים? השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם במהירות הבזק!

גלילה לראש העמוד