פריטת שיקים פרטיים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

צרו עימנו קשר

פריטת צקים

  אחד האתגרים שמלווים בעלי עסקים ולעיתים גם אנשים פרטיים, היא קבלת תשלומים דחויים בעוד

קרא עוד »

הכסף שלכם שווה הרבה! טפלו בו אצל אנשי מקצועי ראויים!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
073-3753318

שיטת תשלומים באמצעות צ'קים, ניתן לומר שהולכת וגוועת תוך שכיום, שלל כרטיסי אשראי, אפליקציות להעברת כספים, כמו גם שיטות תשלום נוחות מכל מקום – הופכות את השיטה לנושנה עוד יותר.

פריטת שיקים פרטיים מלקוחות

עם זאת עדיין ישנם אנשים פרטיים ובעלי עסקים אשר נאלצים לקבל תשלום באמצעות צ'ק וזאת בשל הצורך להתקיים ולהרוויח.

כאשר כותבים צ'ק, אחד היתרונות עבור הלקוח הוא היכולת לשלם בצ'ק דחוי תוך דחיית התשלומים למועד מאוחר יותר.

בנוסף, בעולם העסקים שיטות תשלום של שוטף פלוס 30 שוטף פלוש 60 ואף מועדים מאוחרים יותר – עלולים לעקב את תזרים המזומנים בעסק ובכל להוביל לקשיים.

אז מה עושים? שירות פריטת שיקים פרטיים יכול לסייע לכם לפתור את הבעיה!

פריטת שיקים פרטיים – הדרך לעשות זאת נכון

אם אתם בעלי עסקים, אנשים פרטיים, בעלי משרדים ואפילו חברות ואתם מתמודדים עם תשלומים דחויים אשר ניתנים מלקוחות על ידי שיקים: חשוב שתדעו כי כיום אפשר ליהנות מפתרון אטרקטיבי במיוחד לפדיון מוקדם של הצק.

פעולה של פדיון מוקדם נקראת בעולם הפיננסי: 'פריטת שיקים פרטיים', 'ניקיון צ'קים', כמו גם שיש לפעולה מגוון כינויים, בעוד שרבים מחפשים את הדרך באמצעותה אפשר לבצע את הפעולה בצורה נכונה, חסכנית ויעילה.

אז מה צריך לדעת על פריטת שיקים?

פריטת שיקים פרטיים הוא תהליך אשר מתבצע על ידי חברות העוסקות במימון, במתן הלוואת וייעוץ פיננסי. חברות כאלה (שאינן עובדות בשוק האפור) חייבות להיות לגיטימיות וכאלה אשר מכילות את אנשי המקצוע הנכונים שיוכלו לסייע לכם לפרוט צ'ק באופן מידיי, תוך הקניית ביצוע פעולה חוקית בעת הפריטה, כמו גם גביית עמלות וריביות נמוכות על הפעולה.

מי יכול לבצע פריטת שיקים פרטיים?

חשוב לדעת כי פריטת שיקים פרטיים יכול לבצע כל אחד שיש בידו צק דחוי שניתן לו מאדם פרטי או מגוף מסחרי, תוך שהפעולה תעשה על ידי אותם אנשי מקצוע שיגבו ריביות משתנות על פריטת הצק לכסף מזומן ושליחת הכסף על ידי שליח לכל מקום.

מה אפשר לעשות מלבד פריטת צקים בעת קבלת צ'ק דחוי?

זה נכון, כאשר אתם מקבלים צ'ק דחוי, אתם מיד נמלאים דאגה או אכזבה, שכן ציפתם לפדות את הצ'ק אל חשבון הבנק שלכם כמה שיותר מהר. עם זאת במקרים של קבלת תשלום דחוי: מומלץ להפקיד מיד את הצ'ק למשמרת בחשבון הבנק, כאשר הבנק יפדה את התשלום באופן אוטומטי ובמועד המצוין על גבי הצ'ק.

חשוב לדעת כי במידה ואתם זקוקים לסכום הכסף כמה שיותר מוקדם, חשוב לבחור חברות מקצועיות שמבצעות פדיון מוקדם של הצק ומעבירות אליכם את הסכום במזומן, לכל מקום או אל חשבון בנק שלכם ובכך פוטרות אתכם מחששות ודאגות אודות תשלומים שטרם קיבלתם.

 

 

כיצד בוחרים מבין שלל חברות פיננסיות את הטובה ביותר?

כיום, בשל הביקוש הרב של פריטת שיקים פרטיים   או עסקיים, ישנן לא מעט חברות המציעות את השירות, תוך גביית עמלה בסכומים שונים או באחוזים שונים אודות הפעולה.

עם זאת כעל מנת לבחור את החברה שיכולה לאפשר לכם שירות והצעה טובה במיוחד, יש לבצע כמה וכמה פעולות ביניהן:

השוואת מחירים – בצעו השוואות מחיר בין עמלות שמציעות כמה וכמה חברות על שירות פדיון מוקדם של שיקים, ונסו לבחור את ההצעה האטרקטיבית מכל.

קבלת המלצות – נסו לבדוק עם מכרים,  בני משפחה ואף עמיתים לעבודה, כיצד אפשר לפדות את הצק בצורה אמינה ובטוחה, תוך קבלת המלצות אודות חברות פיננסיות איכותיות.

בחינת השירותים – בדקו אילו שירותים נוספים יכולה להציע לכם החברה מלבד שירותי פדיון מוקדם. חברות פיננסיות יעניקו גם שירותי הלוואות, ניהול קופות גמל ושלל שירותים הקשורים לתחום הפיננסים.

חוקיות – וודאו כי החברה פועלת בצורה חוקית וכי היא רשומה ברשם החברות ונחשבת לגיטימית, שכן השוק האפור מהווה חלק לא קטן בתחום זה.

 

לסיכום, במידה ואתם רוצים לבצע פריטת שיקים פרטיים בצורה נכונה, יש לבחור את החברה הבטוחה ביותר שתוכל להעניק שלכם שירות אישי, יעיל ומהיר.

פריטת שיקים פרטיים

 

 

 

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
073-3753318

פיננס פרו ניקיון צ'קים
פיננס פרו ניקיון צ'קים

חברתינו חרטה על דגלה את המטרה לעזור לעסקים הסובלים מצוואר בקבוק כספי, דחיית תשלומים מידי חודש ועבודה עם ספקים בשיטת שוטף+. בעזרתנו, אתם יכולים לנכות את הצ'ק שלכם ולקבל כסף מוזמן ביד ומיד!חשוב לדעת כי על מנת לבחור חברה טובה שעוסקת בתחום, יש לבחור רק חברה לגיטימית הרשומה ברשם החברות ויכולה לאפשר את ניכיון הצ'ק בצורה חוקית תוך גביית ריביות הגיוניות המקובלות בשוק הפיננסיים.

יש לכם צ'ק שברצונכם לנכות? בואו לקבל מזומן עוד היום!

חברת Finance-pro היא מהמובילות בישראל במתן שירותים פיננסים לעסקים כבר מעל 25 שנה ואחת החברות היציבות והאמינות ביותר בתחום. אנו מציעים מגוון פתרונות ועובדים עם מעל ל-5,000 עסקים בישראל. כאשר תבחרו בנו לניכיון צ'קים, מימון או הלוואות אשראי חוץ בנקאיות, תהיו בטוחים שתקבלו לאורך כל הדרך, יחס חם, שירות אישי ומקצועיות שאין שניה לה!

אז למה אתם מחכים? השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם במהירות הבזק!

גלילה לראש העמוד