פריטת צ'קים ומתן אשראי למוגבלים

הכסף שלכם שווה הרבה! טפלו בו אצל אנשי מקצועי ראויים!

עבור בעלי עסקים המקבלים שיקים דחויים מלקוחות, ספקים וגופים שונים יכולה להיות סיטואציה מאוד קשה ובה הם יתקשו לעמוד בתזרים החודשי של העסק. מצוקה כזו יכולה להוביל לגירעון חודשי ולעתים רבות גם לקשיים כלכליים ואי עמידה בהוצאות החודשיות של העסק. אלה יכולים להוביל לשיקים חוזרים בחשבון ואף להגבלת החשבון מה שישאיר את החשבון שלכם מסומן כחשבון בעייתי והבנק יסגור מהר מאוד את ברז האשראי שהוא נתן לכם עד כה. שירותי פריטת צ'קים יכולה במקרה כזה להציל אתכם ולספק לכם את כספי הצ'קים הדחויים כאן ועכשיו.

מהו הליך פריטת צ'קים וכיצד הוא עוזר לבעלי עסקים?

בעל עסק המקבל מלקוחותיו, ספקים ושותפים אחרים כסף בשיקים דחויים מסכן את קיום העסק שלו במידה ואין לו מספיק כסף כדי לשרוד עד קבלת כספי השיקים. בעלי עסקים רבים בוחרים בחברה המספקת שירותי פריטת צ'קים ומתן אשראי למוגבלים על מנת לפרוט את הצ'קים הללו באופן מידי וקבלת הכספים באופן מידי. נניח שהלקוח נתן לכם שיק לעוד חודשיים – אבל אתם זקוקים לכסף כבר החודש או אפילו ביום שאחרי. תוכלו לפדות את השיק אצל חברת השירות שלכם ולקבל את הכסף באופן מידי. חברת השירות תקבל עמלה כמובן עבור פדיון השיק המיידי והיא תגבה את השיק מהלקוח במועד המקורי שלו. זה בהחלט יכול לסייע לבעלי עסקים לשפר את התזרים החודשי שלהם ולעבור בהצלחה את החודש ואף להישאר ברווח וזאת מבלי לפגוע בצורת התשלום של הלקוחות, הספקים וכו'.

הייתה שנה קשה והשיקים שחזרו הגבילו את החשבון?

חברת פריטת צ'קים ומתן אשראי למוגבלים מספקת גם שירותי הלוואות לבעלי עסקים בעלי חשבון מוגבל. אם 10 שיקים חוזרים בחשבון שלכם בזמן קצר הבנק יגביל את החשבון שלכם ולא ייתן לכם יותר הלוואות או מסגרות, סביר להניח שגם יסגור את כרטיס האשראי שלכם. מכאן אם תצטרכו תוספת אשראי בעסק שלכם לרכישת סחורה, חומרי גלם, לתשלום השכירות או לכל סיבה אחרת – תצטרכו לפנות לגוף פרטי חיצוני שיספק לכם את ההלוואה הזו.

מה חשוב לדעת לפני שבוחרים את השירות?

חשוב לבדוק עם מי אתם עושים עסקים ושאכן מדובר בחברה עם אישור מטעם משרד האוצר לתת שירותים אלו. כמו כן כדאי לקרוא פידבקים באינטרנט אודות החברה ולראות אילו עוד שירותים היא מספקת. כדאי לברר את פרטי השירות מראש, לרבות ריבית פריטת הצ'קים או ריבית ההלוואה ועוד.

פיננס פרו ניקיון צ'קים
פיננס פרו ניקיון צ'קים

חברתינו חרטה על דגלה את המטרה לעזור לעסקים הסובלים מצוואר בקבוק כספי, דחיית תשלומים מידי חודש ועבודה עם ספקים בשיטת שוטף+. בעזרתנו, אתם יכולים לנכות את הצ'ק שלכם ולקבל כסף מוזמן ביד ומיד!חשוב לדעת כי על מנת לבחור חברה טובה שעוסקת בתחום, יש לבחור רק חברה לגיטימית הרשומה ברשם החברות ויכולה לאפשר את ניכיון הצ'ק בצורה חוקית תוך גביית ריביות הגיוניות המקובלות בשוק הפיננסיים.

התקשרו עכשיו!