קניית מט"ח באשראי

תוכן עניינים

 

בעידן שבו אפשר לקנות הכל באמצעות כרטיס אשראי, אין שום סיבה שלא ניתן יהיה לקנות באמצעותו גם שירותים פיננסיים כמו מטבע חוץ. אם עד לפני מספר שנים, היה כרוך התהליך של רכישת מט"ח בהוצאת כסף מזומן מהבנק והחלפתו בצ'יינג', היום ניתן להגיע לצ'יינג' עם כרטיס אשראי ולבצע קניית מט"ח באשראי – מזומן תמורת גיהוץ כרטיס אשראי. ובכל זאת, לנוחות הזאת יש השלכות ולכן האופציה הזאת לא מתאימה בכל מקרה.

קניית מט"ח באשראי

באילו מקרים נכון לקנות מט"ח באשראי?

הסיבה שמלכתחילה אנשים רבים מעדיפים את האופציה של קניית מט"ח באשראי היא סיבת הנוחות. אין צורך לגשת לבנק, אין צורך להוציא כסף מזומן מהבנק ואין צורך להסתובב עם כמויות גדולות של כסף מזומן – פשוט מאוד ניגשים לצ'יינג' עם כרטיס אשראי, מגהצים אותו על הסכום הרצוי ומקבלים מטבח חוץ במטבע הרצוי. העניין הוא שעסקאות בכרטיס אשראי הן עסקאות הכרוכות בעמלה ועמלה זו יכולה להצטבר לסכומים משמעותיים. כאן למעשה נכנס השיקול האם לקנות מט"ח באשראי או לא. כל עוד מדובר בעסקאות קטנות יחסית של מספר אלפי דולרים, בהחלט אפשר לבצע את קניית המט"ח באמצעות כרטיס אשראי וגם זה מתוך ידיעה ברורה שאתם תשלמו מעט יותר שקלים על כל דולר והכוונה היא לאגורה או שתיים על כל דולר. יחד עם זאת, אם אתם מתכוונים להחליף סכום גדול של מט"ח בהיקף של עשרות או מאות אלפי דולרים, גובה עמלת האשראי יכולה כבר להצטבר לסכומים גבוהים שאין שום הצדקה להוציא אותם.

 

היכן ניתן לקנות מט"ח באשראי?

ובכן, היום ניתן לבצע את הפעולה של קניית מט"ח באשראי כמעט בכל צ'יינג' ובכל בנק. המדובר על פרוצדורה צרכנית די שגרתית, אותה אנשים מבצעים בכל יום לצורך נסיעה לחו"ל או ביצוע עסקאות אחרות במטבע חוץ. ובכל זאת, מאחר וגם כך מתווספת לעסקה עמלת האשראי, כדאי וחשוב לוודא שאתם קונים את המט"ח בשער אטרקטיבי עד כמה שניתן. אם אתם צריכים לשאת בעלות עמלת האשראי אז מן הראוי שזה יבוא לידי ביטוי בשער מט"ח אטרקטיבי יותר עבורכם. יחד עם זאת, חשוב להבין שהבחירה לקנות באשראי היא בחירה שלכם ושמבחינת הצ'יינג' אתם יכולים לבחור גם אחרת ולהגיע עם כסף מזומן להחלפה. זאת הסיבה שהצ'יינג' אינו לוקח על עצמו וגם לא יכול לקחת על עצמו את עמלת האשראי, שיכולה למעשה לנטרל את כל המרווח שלו על העסקה.

יש לכם צ'ק שברצונכם לנכות? מלאו פרטים ונחזור אליכם

יש לכם צ'ק שברצונכם לנכות? בואו לקבל מזומן עוד היום!

חברת Finance-pro היא מהמובילות בישראל במתן שירותים פיננסים לעסקים כבר מעל 25 שנה ואחת החברות היציבות והאמינות ביותר בתחום. אנו מציעים מגוון פתרונות ועובדים עם מעל ל-5,000 עסקים בישראל. כאשר תבחרו בנו לניכיון צ'קים, מימון או הלוואות אשראי חוץ בנקאיות, תהיו בטוחים שתקבלו לאורך כל הדרך, יחס חם, שירות אישי ומקצועיות שאין שניה לה!

אז למה אתם מחכים? השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם במהירות הבזק!

Call Now Button התקשרו עכשיו
גלילה לראש העמוד