צ'קים דחויים

הכסף שלכם שווה הרבה! טפלו בו אצל אנשי מקצועי ראויים!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
073-3753318

צ'קים דחויים

צ'קים דחויים, הם צ'קים שטובים למשלם אך פחות למקבל התשלום. כאשר עסקים נמצאים במשבר כלכלי, הם ירצו לקחת את הצ'קים הדחויים ולפרוע אותם לפני מועד הפרעון שנקבע בצ'ק. על מנת לעשות זאת, צריך להבין מה הוא צ'ק דחוי וכיצד ניתן לפרוע אותו. ריכזנו עבורכם מגוון רחב של מידע על צ'קים דחויים ופרעונם לפני המועד שנקבע. 

 

מה הם צ'קים דחויים?

צ'קים דחויים הם בעצם צ'קים שתאריך הפדיון שלהם אינו מיידי. בעזרת צ'קים דחויים המשלם למעשה מוגן יותר, שכן, התשלום לא מתבצע עד מועד הפרעון. במקרה כזה, במידה והמשלם לא קיבל את השירות או הסחורה עבורה שילם, או שהנ"ל הגיעו לקויים או פגומים, המשלם יוכל לבטל את הצ'ק. ביטול הצ'ק יוכל להתבצע רק במידה שמועד פרעון הצ'ק לא הגיע עדיין.

חשוב להבין שצ'ק דחוי הוא חלק מהמחזור העסקי של העסק שלכם. יש מקרים בהם הצ'ק הדחוי יכול להוביל את העסק, או אפילו אדם פרטי לבעיות של תזרים מזומנים תקין. 

ישנם מקרים רבים, בהם האדם שמקבל את הכסף, רוצה או צריך לפרוע את הצ'ק הדחוי מוקדם יותר מן המועד שנקבע. כיצד עושים זאת? 

כיצד פורעים צ'קים דחויים לפני מועד הפרעון שנקבע?

על מנת לפרוע צ'קים דחויים לפני המועד שנקבע, יש לבצע פעולה של ניכיון צ'קים. מה זה ניכיון צ'קים? ניכיון צ'קים הוא למעשה צורת מימון מקובלת בה בית העסק מקבל את ערכו הכספי של הצ'ק הדחוי. כלומר, בניכיון צ'קים בית העסק יוכל לקבל כסף מזומן בתשלום מיידי עבור הצ'ק הדחוי שברשותו. שירות של ניכיון צ'קים מסופק עבור עמלות וריביות של אחוזים מהתשלום. חשוב להבין שככל שמועד פרעון הצ'ק רחוק יותר, כך הריביות והעמלות יעלו. על מנת לבצע פעולה של ניכיון צ'קים יש ברשותכם שתי אפשרויות שונות. האפשרות הראשונה היא כמובן לפנות לסניף הבנק שלכם ולבקש ממנו ניכיון צ'ק עבור הצ'ק הדחוי שברשותכם. חשוב לדעת שהבנקים קפדניים מאוד ומחמירים מאוד בכל הנוגע לניכיון צ'קים, לכן יש סיכוי גבוה מאוד שהבנק לא יאשר לכם את ניכיון הצ'קים. במקרה כזה, תוכלו לגשת לאפשרות השניה שברשותכם, שהיא לגשת לחברות ניכיון צ'קים פרטיות. חברות אלה הן בעלות  מימון פרטי ונמצאות תחת פיקוח של משרד האוצר. בחברות אלה התנאים פחות מחמירים מהתנאים בבנק, ולמעשה גם הריביות והעמלות נמוכות יותר. חשוב לדעת שישנן חברות ניכיון צ'קים פרטיות שעובדות באופן לא חוקי, לכן חשוב מאוד לבדוק האם לחברה שלפניכם יש אישור של משרד האוצר והאם היא עובדת באופן חוקי. 

האם ניתן להפקיד צ'קים דחויים בבנק באופן זמני?

התשובה לשאלה זו, היא כן- הבנק מציע שירותי שמירה עבור צ'קים דחויים. אנשים רבים חוששים לבטחונו של הצ'ק הדחוי שברשותם. יש חשש שהצ'ק הדחוי יאבד או שנשכח היכן שמנו אותו, או במקרים חמורים בהם יש ברשותכם צ'ק דחוי שבו סכומים גבוהים מאוד, יש חשש לגניבה. אף אחד לא רוצה לקחת את הסיכון בו עשרות אלפי שקלים יעלמו לו. לכן, הבנק מציע שירותי שמירה עבור צ'קים דחויים. מה זה אומר? אתם תפקידו את הצ'ק הדחוי בבנק עד שתוכלו לפרוע אותו והבנק ישמור על הצ'ק הדחוי עבורכם וידאג שלא תאבדו אותו. השירות המוצע כרוך בעמלה נמוכה שנעה בין עשרה לשנים עשר שקלים. אל תשכחו שבסופו של דבר הצ'ק הדחוי הוא כסף, לכן אם אתם יודעים שאתם לא יודעים לשמור טוב על דברים, מומלץ להפקיד את הצ'ק בבנק ולשלם את העמלה הנמוכה. 

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
073-3753318

פיננס פרו ניקיון צ'קים
פיננס פרו ניקיון צ'קים

חברתינו חרטה על דגלה את המטרה לעזור לעסקים הסובלים מצוואר בקבוק כספי, דחיית תשלומים מידי חודש ועבודה עם ספקים בשיטת שוטף+. בעזרתנו, אתם יכולים לנכות את הצ'ק שלכם ולקבל כסף מוזמן ביד ומיד!חשוב לדעת כי על מנת לבחור חברה טובה שעוסקת בתחום, יש לבחור רק חברה לגיטימית הרשומה ברשם החברות ויכולה לאפשר את ניכיון הצ'ק בצורה חוקית תוך גביית ריביות הגיוניות המקובלות בשוק הפיננסיים.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

צרו עימנו קשר

יש לכם צ'ק שברצונכם לנכות? בואו לקבל מזומן עוד היום!

חברת Finance-pro היא מהמובילות בישראל במתן שירותים פיננסים לעסקים כבר מעל 25 שנה ואחת החברות היציבות והאמינות ביותר בתחום. אנו מציעים מגוון פתרונות ועובדים עם מעל ל-5,000 עסקים בישראל. כאשר תבחרו בנו לניכיון צ'קים, מימון או הלוואות אשראי חוץ בנקאיות, תהיו בטוחים שתקבלו לאורך כל הדרך, יחס חם, שירות אישי ומקצועיות שאין שניה לה!

אז למה אתם מחכים? השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם במהירות הבזק!

גלילה לראש העמוד