מחפש הלוואה חוץ בנקאית עם תנאים משתלמים?

הכסף שלכם שווה הרבה! טפלו בו אצל אנשי מקצועי ראויים!

בעידן הכלכלי של ימינו, יוקר המחיה ממשיך לעלות ולעיתים יש צורך בתמיכה פיננסית זמנית, עד שניתן לשוב ליציבות. אז בין אם אתה סטארטאפיסט צעיר שופע רעיונות שרק חסר לו תקציב, או שאתה עובד המשתלב בשוק ונתקל במינוס משמעותי בבנק – אנחנו בדיגיטל פיננסים נוכל להבטיח לך זריקת חיזוק כלכלית וליווי צמוד לאורך כל הדרך. הצוות שלנו ותיק ומנוסה בשוק ההלוואות הדיגיטליות, וליווה אלפי לקוחות מרוצים.

 

אז למה דיגיטל פיננסים?

 

ניסיון

בתחום ההלוואות חשוב להסתייע בבעלי ניסיון, כדי לבחור את המסלול הנכון עבורכם ולהימנע מטעויות נפוצות. דיגיטל פיננסים פועלת מזה למעלה מ-15 שנה בתחום ההלוואות, וזכתה לסייע לקהל רחב ומגוון של לקוחות.

 

בטחון

העולם הדיגיטלי כיום עשוי להיות פרוץ ורעוע, ומידע אישי עלול להיחשף אם לא נוקטים בזהירות. בתחום רגיש כהלוואות, חשוב לוודא שכל המערכת דרכה אתם מבצעים את התהליך מאובטחת כראוי. אנו בדיגיטל פיננסים מנהלים הגנה קפדנית על המידע האישי שלכם ברמה הכי גבוהה שאפשר, הכל כדי לשמור על הפרטיות שלכם. כל ההלוואות דיסקרטיות לחלוטין, והתהליך מאובטח באופן מקסימלי.

 

אמינות

לא כל אחד בקיא בתחום הפיננסים, ולרבים מאיתנו עסקאות פיננסיות ידמו לשפה זרה שכמעט בלתי אפשרי להבין.  חברות בנקאיות רבות מנצלות עובדה זו, ומחתימות לקוחות על עסקאות לא משתלמות תוך שימוש לא מוסרי ’באותיות הקטנות’, וגם כשכבר מבינים את התרמית – לרוב קשה להחלץ מהמצב.

בדיגיטל פיננסים המצב שונה: אצלנו לא טומנים פחים, לא סוחרים בצ'קים, ולא מחתימים על שום הלוואה לפני שיש הבנה מלאה על התהליך לכל אורכו. הקפדה על שקיפות היא נר לרגלנו, הצוות שלנו אמין וישר, ושואף להעניק סיוע אמיתי והגון ללקוחותינו. אם בחרתם לקחת הלוואה דרכנו, אתם יכולים להיות רגועים. אתם בידיים טובות.

 

קלי קלות

לאורך השנים פיתחנו מערכת דיגיטלית מתקדמת כדי לייעל את תהליך ההלוואה, ולהפוך אותו לנגיש ביותר שתוכלו למצוא בשוק. חסכנו עבורכם בירוקרטיות מיותרות, קיצרנו את זמני ההמתנה הארוכים, ומיקסמנו את האפקטיביות בכל פעולה.

אם בעבר תהליך קבלת הלוואה היה מתיש ומייגע, כיום ניתן לקבל דרכנו הלוואה דיגיטלית בקלות ובמהירות. אנו מחזיקים במערכת הלוואות פשוטה ומהירה, ללא צורך בהגשת אינספור טפסים. תהליך ההלוואה קל ובהיר, ומאושר תוך זמן קצר – כ30 דקות.

 

מגוון הלוואות אטרקטיבי

בדיגיטל פיננסים נוכל להציע לך מגוון הצעות משתלמות לכל מטרה, ואינספור מסלולי הלוואה. ברשותנו עשרות סוגי הלוואות, בסדרי גודל משתנים, החל מאלפי שקלים ועד ל-500,000 ש"ח. כמו כן, אנחנו מחזיקים במנעד רחב של מסלולי ריבית, תנאי הלוואה, משך תקופת ההחזר ועוד. אנו מציעים הלוואות מיידיות, הלוואות בערבות מדינה, הלוואות חוץ בנקאיות, ועוד.

 

תנאים משתלמים

מתוך הבנת הלקוח ורצון להקל עליו – כל ההלוואות בדיגיטל פיננסים אינן כרוכות בעמלת פתיחת תיק. בנוסף, ניתן לקבל בשירותינו הלוואות חוץ בנקאיות, שלא משפיעות על מסגרת האשראי. עובדה זו מאפשרת ללקוח להתנהל בנחת, ללא לחץ כלכלי מיותר.

כמו כן, אם אתם עובדי מדינה מעל 4 שנים – תזכו לפטור מהבאת עדים בהלוואות בסכומים גבוהים.

 

לקוחות

לכולם יש מקום אצלנו: בין אם אתם עצמאים, בעלי חברות, שכירים, או עובדי מדינה – צוות הפיננסים שלנו יסייע לכם לבחור את המסלול המתאים ביותר עבורכם. במשך השנים הפכנו למשפחה גדולה, עם רזומה מרשים של מגוון עסקאות מוצלחות, ואלפי לקוחות שבעי רצון.

פיננס פרו ניקיון צ'קים
פיננס פרו ניקיון צ'קים

חברתינו חרטה על דגלה את המטרה לעזור לעסקים הסובלים מצוואר בקבוק כספי, דחיית תשלומים מידי חודש ועבודה עם ספקים בשיטת שוטף+. בעזרתנו, אתם יכולים לנכות את הצ'ק שלכם ולקבל כסף מוזמן ביד ומיד!חשוב לדעת כי על מנת לבחור חברה טובה שעוסקת בתחום, יש לבחור רק חברה לגיטימית הרשומה ברשם החברות ויכולה לאפשר את ניכיון הצ'ק בצורה חוקית תוך גביית ריביות הגיוניות המקובלות בשוק הפיננסיים.