יועץ משכנתאות חיצוני – אל תסתפקו ביועץ משכנתאות בנקאי!

הכסף שלכם שווה הרבה! טפלו בו אצל אנשי מקצועי ראויים!

מתכננים לקחת הלוואת משכנתא לרכישת דירה בקרוב? הגעתם למקום הנכון. בשורות הבאות נגע בכל הדגשים החשובים שאתם חייבים להכיר אודות אחת ההלוואות הגדולות והחשובות בחייכם. ראשית, חשוב לדעת שהלוואת המשכנתא מורכבת מלא מעט מסלולים שונים לבחירה. לא מעט אנשים כלל לא מודעים למסלולים השונים המאפשרים להתאים את ההלוואה לצרכיו האישיים של כל לקוח. מעבר לכך, חוסר היכרות עם כלל האפשרויות גורמת לרבים לשלם עשרות ואף מאות אלפי שקלים יותר בתום כל שנות ההחזרים. לכן, לפני שאתם לוקחים את אחת ההלוואות הגדולות והמשמעותיות בחייכם, חשוב שתכירו מספר נקודות חשובות.

 

סכומי כסף גדולים, ריביות נמוכות והחזרים לאורך שנים ארוכות – כל מה שחשוב שתכירו על אחת ההלוואות החשובות בחייכם

הלוואת המשכנתא מאפשרת לכם ליהנות מסכומי כסף גדולים במיוחד למימון רכישת נדל"ן. רכישת דירה ראשונה תזכה אתכם בעד 75% מימון מעלות הדירה ורכישת דירה שניה תאפשר לכם ליהנות מכ 50% מימון בלבד. מאפיין נוסף של הלוואת המשכנתא הוא פריסת התשלומים הארוכה. הבנקים בישראל מאפשרים ללווים לפרוס את סך ההלוואה לעד 30 שנות החזרים, מה שמאפשר לרבים לעמוד בכל שנות ההחזרים ברווחה כלכלית. המאפיין האחרון של המשכנתא הוא כמובן הריבית הנמוכה. הלוואות משכנתא ניתנות בריביות נמוכות בגין הבטוחה כנגד ההלוואה. הבנקים משעבדים את הנכס הנרכש לטובתם כבטוחה, מה שמוריד את הסיכון ומאפשר להעניק הלוואות בריביות נמוכות.

 

יועצי משכנתאות חינמיים – לא ימהרו לחשוף בפניכם את מסלולי ההלוואה האטרקטיביים ביותר

הבנקים בישראל מעמידים לרשות הציבור יועצי משכנתאות חינמיים המסבירים ללקוחות אודות פרטי ההלוואה. חשוב להדגיש כי יועצים אלה עובדים בבנק, הגוף המעניק את ההלוואה למטרות רווח, מה שגורם ליועצים בנקאיים רבים להתמודד עם ניגוד אינטרסים. לעומת זאת, יועץ משכנתאות חיצוני מבית אלפא משכנתאות, אינו עובד בבנק, מה שמאפשר לו לייצג את צורכי לקוחותיו בלבד.

 

היכרות מעמיקה עם כל צרכיו ויכולותיו של הלקוח – שירות מלא ומיטבי של יועצים פרטיים

יועץ משכנתאות חיצוני מכיר לעומק את לקוחותיו, לרבות סך ההכנסה הזוגית בניכוי ההוצאות הקבועות, מצבם המשפחתי, צפי לקידום במקומות העבודה, סיום שנות לימודים בעתיד הקרוב, השתחררות חיסכון במהלך שנות ההחזרים, רצון להרחבת המשפחה ועוד. כלל המשתנים הללו משפיעים באופן ישיר על הרכב המשכנתא שיש לקחת. יועץ משכנתאות חיצוני מבית אלפא משכנתאות מבטיח ללקוחותיו הרכבת תמהיל מדוייק למלוא הצרכים שלהם, כך שהם יוכלו להשלים את כל שנות ההחזרים ברווחה כלכלית וללא קנסות מיותרים.

 

לקחתם הלוואת משכנתא ואתם לא מרוצים? תוכלו לשנות את תנאיה בעזרת מיחזור משכנתא!

לקחתם הלוואת משכנתא ואתם לא מרוצים מתנאיה? יועץ משכנתאות חיצוני יוכל לסייע לכם בהליך מיחזור משכנתא. הליך מיחזור משכנתא מאפשר ללווים לחדש את תנאי ההלוואה ולהתאימם למצבם הכלכלי החדש. יועץ משכנתאות מקצועי ידע לחסוך לכם עשרות ואף מאות אלפי שקלים בתום כל שנות החזרי ההלוואה. לכן, אל לכם להסתפק ביועץ המשכנתאות החינמי שהבנק מספק, בחרו ביועץ פרטי ומקצועי שיחסוך לכם לא מעט כסף ויתאים עבור כל הצרכים שלכם תמהיל מדוייק.

פיננס פרו ניקיון צ'קים
פיננס פרו ניקיון צ'קים

חברתינו חרטה על דגלה את המטרה לעזור לעסקים הסובלים מצוואר בקבוק כספי, דחיית תשלומים מידי חודש ועבודה עם ספקים בשיטת שוטף+. בעזרתנו, אתם יכולים לנכות את הצ'ק שלכם ולקבל כסף מוזמן ביד ומיד!חשוב לדעת כי על מנת לבחור חברה טובה שעוסקת בתחום, יש לבחור רק חברה לגיטימית הרשומה ברשם החברות ויכולה לאפשר את ניכיון הצ'ק בצורה חוקית תוך גביית ריביות הגיוניות המקובלות בשוק הפיננסיים.

התקשרו עכשיו!