איך בוחרים חברת סליקה מומלצת?

הכסף שלכם שווה הרבה! טפלו בו אצל אנשי מקצועי ראויים!

על מנת שתוכלו להגדיל את הפעילות העסקית יהיה עליכם לנסות לחדש כל הזמן. אחת מהדרכים היעילות ביותר לחדש תהיה להציע ללקוחות אפשרויות תשלום נוספות. מלבד אפשרויות התשלום הקיימות תוכלו להציע ללקוחות עוד אפשרויות שלא היו קיימות בעבר. אחת מהדרכים היעילות לגבות כסף מלקוחות היא על ידי סליקת האשראי. יש לקוחות שעבורם האפשרות הזאת היא האפשרות היחידה שמתאימה להם. חבל שתפספסו לקוחות רק בגלל שאתם לא מציעים שירותי סליקה בעסק שלכם. בין אם אתם רוצים להכניס לעסק קופה רושמת או אפשרות סליקה יהיה עליכם לבחור את החברה הנכונה. מה אתם צריכים לקחת בחשבון בעת בחירת החברה האידיאלית?

 

נוחות תפעול המערכת

 

כל חברת סליקה מומלצת תציע את המערכת שלה לסליקת האשראי של הלקוחות. על מנת שתוכלו לעשות בחירה נכונה יהיה עליכם לבחון את נוחות התפעול של המערכת. הרי כל מערכת היא אחרת, ולכל מערכת יש את הפלוסים ואת המינוסים שלה. אך הכי חשוב מבחינתכם זה שלכם יהיה קל להפעיל את המערכת. שתוכלו לגבות את התשלומים באופן נוח, וגם לדרוש אותם מהלקוחות בצורה אפקטיבית. אם המערכת לא תהיה לכם נוחה, אתם פשוט לא תשתמשו בה באף שלב. לכן מראש יהיה עליכם לוודא עד כמה נוח לכם להשתמש במערכת הסליקה שהחברה מציעה.

 

המלצות של בעלי עסקים

 

אתם לא הראשונים שרוצים להכניס קופה רושמת או אפשרויות סליקה לעסק. מן הסתם שלפניכם היו עוד המון בעלי עסקים שמקבלים באופן קבוע שירותי סליקה לעסק שלהם. על סמך ההמלצות שלהם תוכלו לפנות לחברות סליקה מומלצות עם יתרונות רבים. אם לחברת סליקה מסוימת יש המלצות רבות זה מעיד שהיא עושה את עבודתה באופן מעולה. אם לחברה אחרת אין המלצות בכלל, זה ככל הנראה מעיד שהיא לא עושה את העבודה כמו שצריך. לכן קחו לעצמכם את הזמן לבחון היטב עם מי אתם הולכים לעבוד.

 

עמלות הסליקה

 

כל חברת סליקה מציעה עמלות שונות שאותן היא גובה על השירות שהיא נותנת. העמלות יכולות להגיע יחד עם תשלומים שוטפים חודשיים או במקום אותם תשלומים. אתם מבחינתכם אמורים להבין כמה אתם צריכים לשלם כל חודש על השירות שאתם מקבלים. אל תסמכו מיד על הצעת המחיר הכי נמוכה, אך אין צורך לשלם ביוקר שלא בצד. תנסו תמיד למצוא שירות במחיר הוגן, כזה שיספק לכם את מבוקשכם. אם המחיר יהיה גבוה מידיי זה עלול לסבך אתכם עם הוצאות שלא צפיתם אותם לפני כן.

 

כרטיסי אשראי נתמכים

 

כיום בשוק האשראי תוכלו למצוא כמות גדולה של חברות אשראי שונות המנפיקות כרטיסים. כתוצאה מכך ללקוחות שלכם יהיו כרטיסי אשראי מכל מיני סוגים שאותם תרצו לכבד. אין דבר יותר מתסכל עבור הלקוח ממצב שבו כרטיס האשראי שלו לא נתמך בבית העסק. לכן תחפשו חברת סליקה מומלצת שמכבדת כמות גדולה של כרטיסים. כלומר שמערכת הסליקה תתמוך בכל כרטיס אשראי שאיתו הלקוח ירצה לבצע עסקה. במקרה כזה לא תפספסו המון לקוחות מעולים שיש להם כרטיס אשראי מסוג כזה או אחר. האינטרס שלכם יהיה לכבד את כל הלקוחות, ולהעניק להם שירות ברמה הכי גבוהה.

פיננס פרו ניקיון צ'קים
פיננס פרו ניקיון צ'קים

חברתינו חרטה על דגלה את המטרה לעזור לעסקים הסובלים מצוואר בקבוק כספי, דחיית תשלומים מידי חודש ועבודה עם ספקים בשיטת שוטף+. בעזרתנו, אתם יכולים לנכות את הצ'ק שלכם ולקבל כסף מוזמן ביד ומיד!חשוב לדעת כי על מנת לבחור חברה טובה שעוסקת בתחום, יש לבחור רק חברה לגיטימית הרשומה ברשם החברות ויכולה לאפשר את ניכיון הצ'ק בצורה חוקית תוך גביית ריביות הגיוניות המקובלות בשוק הפיננסיים.